Ch.s. Brazilské fily Planis De Elbe

NYNÍ  MÁME  ŠTĚŇÁTKA  NA  PRODEJ, FOTO ZDE: candidacruzeii.rajce.idnes.cz/stenatka/

Pár slov o nás...

Vítáme Vás na našem webu a jestli Vás zajímá něco málo o nás, tak prosím, můžete se malinko začíst a udělat si tak malý obrázek o tom, jak to u nás asi vypadá.

Jsme v celku normální rodinka, která se zamilovala do chovu zvířat. Věnujeme jim spoustu času a jediné co nás drží a svazuje v jejich počtu, jsou naše prostorové možnosti :-( Ale i tak naším  domovem prošlo  od hadů papoušků přes pejsky a kočindy až po hosp. zvířata snad vše. A v chovatelství všemožného zvířectva máme už nějakou tu pětiletku za sebou :-) Kouzlo Brazilek jsme objevili, ale až teprve v roce 2011, kdy jsme si pořídili prvního zástupce tohoto plemene. Povaha Brazilské fily nás natolik vzala, že jsme se rozhodli pro chov těchto úžasných pejsků. Canés, nebo jak jí občas říkáme "Pepina" není náš jediný pejsek, do smečky patří ještě další dva. Americký stafordšírský teriér - Setka a malý zachráněnec Čeky - přerostlý,nebo spíše urostlý Pražský Krysařík. Ve zpomínkách se vracíme ke dvoum pejskům Nerovi a Sherymu /oba byli ovčáci, jeden čistokrevný Německý a druhý křížený se Švýcarským...toho jsme si přivezli z trojského útulku, odhadem v jeho čtyřech letech/.

Nepatříme do skupiny tzv.množíren, každé zvíře v našem domě je pro nás člen rodiny. Stejně tak vybíráme a vždy jsme i vybírali jen dobré nové majitele pro naše zvířátka a doufáme, že Vy kteří si od nás pořídíte pejska či fenečku, budete jim věnovat tolik lásky jako kdyby od nás ani neodešli:-) Chováme a odchováváme především pro potěšení. Práce se zvířatky nás upřímně naplňuje a snažíme se jim poskytnout a zajistit vždy jen tu nejlepší péči.

 

Chovatelská stanice.

Od roku 2014 jsme pak zaregistrovali u FCI A ČMKU chovatelskou stanici PLANIS DE ELBE. Všechna naše štěňátka tedy ponesou toto příjmení. 

Od roku 2002 máme registrované malé hospodářství s povolením chovu nebezpečných zvířat u VS HLMP A VS Stř. kr.

Kontakt

filuska.cz

filuska.cz@seznam.cz

Lhota okr. Praha-východ
Fotky: candidacruzeii.rajce.idnes.cz

+420 721 360 028
volejte kdykoliv

Vyhledávání

Flag Counter

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode